Вітємо Вас на сайті юридичної консультації Гость!
Суббота, 15.06.2024, 18:01
Головна | Реєстрація | Вхід | RSS


Мапа сайту
Календар

Праздники Украины

Курси валют

відвідувачі сайту
Главная » Новости страны
4 березня 2013 року народними депутатами України А.М.Павловським,О.В. Турчиновим був внесений на розгляд
2 сесії VII скликання проект Про внесення змін до деяких Законів України (щодо тривалості щорічної основної відпустки)№2452 від 04.03.2013.Відповідно до данного проекту Верховна Рада України постановила внести зміни до Кодекс законів про працю України(Відомості Верховної Ради УРСР від 17.12.1971 1971 р., / Додаток до N 50) у частину першу статтю 75 цифри «24» замінити цифрами «28»,тобто щорічна основна відпустка надаватиметься працівникам тривалістю не менш як 28 календарних дні за відпрацьований робочий рік, який відлічується з дня укладення трудового договору.
До Закон України «Про відпустки»(Відомості Верховної Ради України, 1997, N 2, ст. 4 )внести такі зміни:
1.У статті 6:
у частині першій цифри «24» замінити цифрами «28»,а саме щорічна основна відпустка надаватиметься працівникам тривалістю не менш як 28 календарних дні за відпрацьований робочий рік ... Читать дальше »
Категория: Новости страны | Просмотров: 3716 | Добавил: yuvmina | Дата: 14.03.2013

Рік тому уряд України прийняв закон «Про безоплатну правову допомогу», який Кабмін зараз реалізує. Прес-служба міністерства юстиції пояснює, що безкоштовна правова допомога (БПП) являє собою так звану вторинну допомогу, яку держава планує створити у всіх регіонах, куди зможуть звертатися громадяни, що легально перебувають в країні, для отримання безкоштовної консультації юриста. Для організації цієї допомоги у 2013 році виділено 139 млн. гривень, а на період 2013-2017 роки заплановано виділити 402 млн. гривень.
За первинною БПП можна звернутися вже зараз в органи влади - сільраду, рай-та облдержадміністрацію, якщо порушені права людини, наприклад, затримала міліція чи відмовили прийняти скаргу. Звертаємо вашу увагу, що позови до суду, апеляції, клопотання та касації відносяться вже до вторинної допомоги.
Повернемося до БПП. Правовий центр виділяє, при необхідності, адвоката, послуги якого оплачує держава, а також представника в суді, державних органах та перед іншими особ ... Читать дальше »
Категория: Новости страны | Просмотров: 970 | Добавил: Ruslana | Дата: 14.03.2013

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ
ПОСТАНОВА

від 13 лютого 2013 р. № 115

Київ

Про порядок повідомної реєстрації галузевих
(міжгалузевих) і територіальних угод,
колективних договорів

Відповідно до статті 15 Кодексу законів про працю України Кабінет Міністрів України постановляє:
1. Затвердити Порядок повідомної реєстрації галузевих (міжгалузевих) і територіальних угод, колективних договорів, що додається.
2. Міністерству соціальної політики, місцевим органам виконавчої влади в межах повноважень розглядати галузеві (міжгалузеві) і територіальні угоди, колективні договори щодо відповідності законодавству та у разі виявлення порушень надавати рекомендації стосовно їх усунення.
3. Рекомендувати органам місцевого самоврядування в межах повноважень розглядати колективні договори і угоди щодо відповідності законодавству та у разі виявлення порушень надавати рекомендації стосовно їх усунення.
4. Міністер ... Читать дальше »
Категория: Новости страны | Просмотров: 1848 | Добавил: Ruslana | Дата: 14.03.2013

Президент підписав Закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення окремих положень адміністративного судочинства" (на базі законопроекту № 8736).
Згідно із Законом, не буде підлягати розгляду адмінсудом звернення бере участь у справі особи, якщо в ньому не зазначено місце проживання або місцезнаходження (для ЮО) особи, якщо воно не підписано або неможливо встановити його авторство, а також, якщо воно містить висловлювання, які свідчать про неповагу до суду.
Встановлюється 6-місячний строк для звернення до суду з позовом для суб'єктів владних повноважень (органів влади).
Розширюється до нескінченності число способів задоволення вимог суб'єкта владних повноважень за адміністративними позовами (нині КАС містить вичерпний перелік таких способів).
Згідно із Законом, підтвердити процесуальні повноваження представника фізичної особи в адміністративному судовому процесі можна буде лише двома способами: або нотаріально засвідченої до ... Читать дальше »
Категория: Новости страны | Просмотров: 670 | Добавил: Ruslana | Дата: 14.03.2013

Студенти-стажисти, у разі виконання професійних робіт, отримуватимуть заробітну плату, а саме стажування обмежено 6-ма місяцями. Ці та інші норми містить «Порядок укладання договору про стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях і Типової форми договору на стажування студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів на підприємствах, в установах та організаціях», затверджений 16.01.2013 на засіданні Уряду.
«Порядок» надає студентам можливість ще під час навчання здобути досвід професійної роботи, зафіксувати це в трудовій книжці, що сприятиме їх працевлаштуванню та закріпленню на робочому місці. Роботодавці матимуть можливість підготувати кадровий резерв належного рівня професійної кваліфікації.
Стажування, згідно з «Порядком», буде проводитися у вільний від навчання час і обмежується періодом до 6 місяців. У разі виконання стажистом професійних робіт, виплачуватиметься заробіт ... Читать дальше »
Категория: Новости страны | Просмотров: 664 | Добавил: Ruslana | Дата: 14.03.2013

З 1 січня 2013 року встановлено додаткові пільги незахищеним безробітним та нові квоти і фінансові заохочення для працедавців. Про це повідомляє Коммерсантъ.ua

Незахищені соціально-демографічні групи населення отримають додаткові гарантії працевлаштування. До цих груп належать новоявлені випускники ВНЗ, одинокі батьки, які утримують дітей до 14 років або дитину-інваліда, діти-сироти, громадяни, звільнені після відбування покарання. Інваліди також матимуть гарантію працевлаштування, але лише впродовж працездатного віку.

Працедавці отримають додаткові фінансові стимули для найму цих груп населення – наприклад, підприємство, що надало робоче місце працівнику із вищезазначеного переліку впродовж 1 року повністю звільняється від сплати єдиного внеску на цього працівника. Підприємства, які створюють конкурентні робочі місця і виплачують заробітну плату у розмірі не менше, ніж 3 мінімальних, також матимуть відшкодування 50% від сплати єдиного соціального внеску на ко ... Читать дальше »
Категория: Новости страны | Просмотров: 932 | Добавил: Ruslana | Дата: 13.03.2013

Відео
...
офіційно